زوجی که هزینه ازدواج خود را صرف خرید جهیزیه برای محرومان کردند

یک زوج جهادی مراسم ازدواج کنار خود را به صورت ساده در کنار گلزار شهدای گمنام یکی از مناطق محروم برگزار کردند و هزینه ازدواج خود را صرف خرید جهیزیه و برگزاری مراسم ازدواج برای تعدادی زوج محروم کردند.

گروه جهادی راهیان شهادت از جمله گروه‌های پرکار در امر محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان است. مسئول این گروه جهادی که به همراه همسر خود پای در عرصه خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان نهاده‌اند، فعالیت خود را با اختصاص هزینه ازدواج خود برای تأمین جهیزیه نوعروسان بی‌بضاعت آغاز کردند.

مصطفی عظیمی، مسئول گروه جهادی راهیان شهادت در گفت‌و‌گو با ایکنا اظهار کرد: در اردوی جهادی نوروز ۱۴۰۱ گروه جهادی راهیان شهادت، پیوند خود را در دورترین و محروم‌ترین نقطه کشور با ولی‌نعمتان خود برقرار کرد.

عظیمی ادامه داد: برنامه‌های گروه جهادی راهیان شهادت به صورت بسیار ساده و پرشور در هنگام لحظه تحویل سال و در کنار گلزار شهدای گمنام روستای چگردک شهرستان دلگان واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان آغاز برگزار شد.

وی ادامه داد: بنده به اتفاق همسرم تصمیم گرفتیم تا زندگیمان را به صورت جهادی آغاز کنیم؛ به همین دلیل هزینه ازدواج خود را برای ۹ زوج جوان کم‌برخوردار درنظر گرفتیم تا با تأمین جهیزیه و هزینه مراسم پیوند این ۹ زوج، پویش سفیر ازدواج آسان را اجرا کنیم که این اقدام در نهایت منجر به ۱۰ ازدواج آسان و شادی مردم در این روستاها شد.

مسئول گروه جهادی راهیان شهادت در ادامه افزود: در این دوره از اردوهای جهادی، مراسم افتتاح بزرگترین مدرسه جهادی‌ساز با زیربنای ۴۸۰ متر مربع همراه با شش کلاس درس و مجهز به آزمایشگاه و همه امکانات و استانداردهای روز نوسازی مدارس در محروم‌ترین نقطه کشور برگزار شد که این برنامه طی شش دوره جهادی با کمترین هزینه به نفع بیت‌المال و با کمک مالی بنیاد برکت و همت جهادگران گروه جهادی راهیان شهادت به بهره برداری و افتتاح رسید.

عظیمی در پایان سخنان خود تصریح کرد: گروه جهادی راهیان شهادت در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پزشکی، پیراپزشکی، اقتصادی، اشتغال خانوار و احداث کتابخانه در بخش بانوان خدمات ارزنده فراوانی در سطح ۱۴ روستا و شهرستان داشته است.

زوج جهادگر هزینه‌های مراسم ازدواجشان را به ۹ نوعروس هدیه کردند

زوج جهادگر هزینه‌های مراسم ازدواجشان را به ۹ نوعروس هدیه کردند

تأمین جهیزیه و هزینه مراسم پیوند این ۹ زوج، پویش سفیر ازدواج آسان

تأمین جهیزیه و هزینه مراسم پیوند این ۹ زوج، پویش سفیر ازدواج آسان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *